V sobotu opět ve 14:00 hodin odstartuje první z možných 10 dostihů (rozpis viz níže). Dostih na 2900 metrů bude rozdělen, protože z 26 přihlášených zůstalo na přihláškách alespoň 22 koní.
Pokladny se otevřou opět ve 12:30 a věříme, že návštěva bude početnější než 22. srpna.

Stejně jako v loňském roce se uskuteční Cena ministra zemědělství Ing. Miroslava Tomana, který slíbil osobní účast při předání čestných cen. A komentátor dostihů Ing. Petr Městka jistě využije přítomnosti pana ministra k rozhovoru, protože Ing. Toman je velkým příznivcem dostihů

Z dalších významných dostihů jmenujme Cenu hejtmana Zlínského kraje, kdy předání cen se osobně zúčastní pan hejtman Jiří Čunek, tradičním dostihem bude Cena společnosti D Plast a radost máme z pokračující tradice Hřebčína Vlachovice, který je patronem jednoho z překážkových dostihů.
První steeplechase ovšem bude Cena pana Vlastimila Knápka – vítěze Velké pardubické 1980 a dnes mezinárodního startéra, který oslaví své 70. narozeniny.
A poděkovat je nutno také panu senátorovi Tomáši Goláňovi, který se stává naším významným sponzorem a díky němu jsme také mohli dostih na 2900 metrů rozdělit na dvě oddělení.

Pokud nebudete mít možnost se do Slušovic podívat, můžete opět sledovat náš stream, který bude opět o něco bohatší a věříme, že se Vám bude líbit, případně se na You Tube podívat na záznam celého dne, a jako obvykle v týdnu se na našich stránkách objeví záznam jednotlivých dostihů.
Těšíme se na Vaši návštěvu!