Sobotní dostihy 22. srpna i přes rekordní vedro dopadly dobře, pouze diváků mohlo být více, ale letní počasí, dovolené, tábory a koupaliště vykonaly své. Hlavní ovšem bylo, že se nic mimořádného nepřihodilo, dráha byla hodnocena dobře a také nově upravené skoky pohodovou atmosféru jen dokreslily.

Ti příznivci dostihů, kteří se nemohli z různých důvodů osobně zúčastnit, mohli alespoň sledovat streamový přenos, který se jeho pořizovatelé opět pokusili zdokonalit, což se podle pozitivních ohlasů podařilo. Nechtěli jsme v přenosu mít hluchá místa, přidána byla kamera do paddocku, další kamera snímala rozhovory komentátora Ing. Městky s vítězi a patrony dostihů, zdokonalena byla grafika a velmi se líbily záběry z dronu.
Pro příště se chceme věnovat i animaci tras překážkových dostihů a také součinnosti s cílovou kamerou.
Záznam celého odpoledne si můžete prohlédnout na tomto odkazu
https://www.youtube.com/watch?v=ASg0Fi76D30&t=9122s
nebo v nejbližších dnech na těchto stránkách v rubrice SEZÓNA 2020, kde již budou k vidění jednotlivé dostihy.

Pokud si budete chtít prohlédnout záběry z naší dráhy a obou dostihových dnů z dronu, podívejte se na You Tube:Pokud máte nějaké náměty, připomínky nebo kritiku, budeme rádi, když nám je na náš mail info@dostihyslusovice.cz napíšete (facebook nemáme a ani si ho nehodláme pořizovat).

Na shledanou se s Vámi těšíme opět v sobotu 12. září, kdy první dostih odstartuje opět ve 14:00 hodin.