Dostihy Slušovice - uvodnifoto

Kategorie: Nezařazené (stánka 1 z 11)

Čekání na Godota

Toto divadelní absurdní drama je považováno nejen za vrcholné dílo Samuela Becketta, ale je jakýmsi symbolem marného čekání na někoho, … Číst dál »

Do nové sezóny s novou dráhou

Díky iniciativě majitele Stáje Březová pana Ing. Jiřího Draga a vedení města Slušovice byl na pískový základ položen nový povrch … Číst dál »

Sezóna 2019 je za námi

Zakončil ji XXV. Galavečer v Prostějově. Protože na jeho propagaci, podobu, organizaci a průběh existuje řada názorů, často i protichůdných, … Číst dál »

Bašta dostihů? Jak pro koho…

Ve čtvrtek 7. 11. vyšla příloha MLADÉ FRONTY DNES „Slušovice a Vizovice“. Jedna celá stránka je věnována slušovickým dostihům. Bez … Číst dál »

A je konec! Poslední zhasne…

V pondělní sváteční den 28. října se konaly poslední dostihy. Návštěva byla nadprůměrná, o čemž svědčí fotografie Romany Nevěřilové. Počasí … Číst dál »

Stačilo stisknout knoflík ….

Tak máme předposlední dostihový den za sebou. Počasí vyšlo, diváků jako vždy dost, a napínavé souboje koní a jezdců v … Číst dál »

Ladili jsme dron

V neděli 31. 8. jsme zkoušeli sledovat osobní auto na cvalové dráze na vzdálenost obvodu dráhy, cca 1500 metrů. Auto … Číst dál »

Když Slovenské Derby pocuchá ti nervy…

V neděli 14. 7. jsem se s přáteli vydal do slovenské metropole Bratislavy v očekávání vrcholného sportovního zážitku. Na starohájském hipodromu se běží … Číst dál »

Starší příspěvky