Důrazně upozorňujeme na nový typ přihlášky k dostihu poníků (termín přihlášek je nejpozději 20. 10). Bez vyplnění údajů nebudou přihlášky ke startu poníků přijaty!

Ve sváteční sobotu 28. října se naposled sejdeme v dostihovém areálu ve Slušovicích. Zahajovací dostih je ve 12:00 hodin a na programu bude 9 dostihů se třemi vloženými dostihy poníků a doplňkovým programem, který upřesňujeme.
Vrcholem bude výroční 40. Velká slušovická steeplechase společnosti K-K Metal a.s. I. kategorie, které doplní další dva dostihy I. kategorie – proutěnky Flower of Love a dostih – klasická steeplechase Sergeanta Thundera společnosti AGA Vlachovice.


Program doplní rovinové dostihy, z nichž jeden bude Cena společnosti Tomitronix o 100 tis. Kč.
Opět budete mít možnost vidět práci s koňmi ve volnosti, kterou předvede se svými svěřenci Jana Vija Plačková a v jednání je ještě další zajímavý doplňkový program, který se nám, při přízni sponzorů, podaří zajistit.
Přijďte se rozloučit s dostihovou sezónou 2023 a doufejme, že vše proběhne za hojné účasti diváků a bez jakékoliv rušivé události.

Srdečně zvou
pořadatelé

UPOZORŇUJEME ZÁJEMCE O START PONÍKŮ, ŽE JE INOVOVANÁ PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ, KDE JE UVEDENA POVINNOST ZÁPISU ČÍSLA PRŮKAZU KONĚ.

BEZ TOHOTO ČÍSLA NEBUDE PONÍK K DOSTIHU PŘIPUŠTĚN!
foto Zenon Kisza