Zakončil ji XXV. Galavečer v Prostějově. Protože na jeho propagaci, podobu, organizaci a průběh existuje řada názorů, často i protichůdných, nebudu se jimi zabývat, protože můj pohled by patrně nebyl objektivní. Spíše mne potěšilo, že podobně jako já se na věc dívali i někteří, s nimiž jsem často v minulosti v mnohém nesouhlasil. Ale to vše již žije na sociálních sítích vlastním životem. Kriticky se ozývají hlavně ti, kteří nikdy neuspořádali ani školní besídku.
Ale co je chvályhodné, že na Radě JC ČR se již 31. ledna rozhodne o tom, kudy povede cesta dále a bude dost času dát závěru sezóny tu správnou a důstojnou úroveň. Jaká bude podoba a obsah večera, jestli bude v Praze, Prostějově či jinde, jestli na Vinohradech, v Chuchli v tribuně nebo třeba i na Wilsonově nádraží, případně jestli se ocenění, vzhledem k počtu a zájmu zúčastněných, mohou rozeslat poštou. Uvidíme!

A na závěr malá zmínka o Slušovicích, která zazněla v pořadu Sezóna v sedle na ČT Sport. Potěšilo nás to. Alespoň někdo si naší práce všiml. Děkujeme