Posledním – osmým dostihem – skončil v sobotu 11. května náš první dostihový den. A jsme rádi, že se obešel bez komplikací, zranění a mimořádných událostí.

Potěšila nás poměrně početná divácká návštěva, protože v okolí Slušovic a v nich se konala řada společenských, kulturních a sportovních akcí. A přesto si příznivci koní k nám cestu našli.
I přes počáteční komplikace s údržbou dráhy, což zavinilo dlouhodobě nepříznivé počasí, se podařilo dráhu i překážky uvést do přijatelného stavu a pokud jsme zaznamenali, ke kvalitě dráhy nebyly negativní připomínky. Pouze první dostih přes proutěné překážky se odrazil v několika kolizích koní s překážkami (naštěstí bez zranění koní i jezdců) došlo ke značnému poškození překážek, což budeme nuceni do červnových dostihů opravit. V tomto dostihu startovalo 12 koní, z nichž pro některé to byl první překážkový start, což se projevilo.

Takto vypadá “srdce” streamu, které ovládá pan Petr Čučka

Velmi dobře byl hodnocen náš stream, kde využíváme nejen dronu, ale i čelní kamery a také děleného obrazu v průběhu dostihu.
Novinkou bylo také zřízení samostatné přepážky TIPSPORTu ve VIP zóně, což zlepšilo možnost sázet návštěvníkům tohoto prostoru.