Dostihová sezóna 2019 si z organizačních a ekonomických důvodů vyžádala některé nezbytné změny. Zde o nich naleznete informace:
Především jsme, v souladu se současným trendem úpravy cen vstupného na sportovních a ostatních společenských akcích, upravili výši vstupného z původních 80,- Kč na jednotných 100,- Kč pro dospělou osobu (za děti a parkovné se neplatí). Dostihy jsou zcela závislé na příjmech od sponzorů a vstupném, a s ohledem na klesající podporu od organizací, podniků i jednotlivců se i my musíme přizpůsobit, pokud chceme dostihy zachovat.

Pro informaci uvádíme přehled cen vstupného ve Zlíně a okolí na sportovní a jiné společenské akce, Vyplývá z něj, že dostihy zůstávají i po zvýšení ceny vstupného stále nejlevnější.

Pro stálé návštěvníky dostihů jsme připravili celoroční vstupenku v ceně 400,- Kč, která je přenosná (může ji využít pro příští dostihový den jiná osoba), která tedy zachovává původní cenu 80.- Kč na jeden den.
Její vzor si můžete prohlédnout na obrázku

Vstupenky si můžete nezávazně objednat na níže uvedeném dotazníku nebo na mailové adrese permanentka2019@seznam.cz
a v objednávce uvedete počet kusů, příjmení a jméno objednatele a místo bydliště (nikoliv přesnou adresu)
Příklad:     1 vstupenka     Novák Petr    Luhačovice

Předběžná rezervace není podmínkou, permanentku lze zakoupit přímo až při prvních dostizích na pokladně č. 1.
Ti, kteří si permanentku rezervovali mailem, stejně jako ti, kteří si ji objednali přes dotazník, ji zaplatí při převzetí na pokladně č. 1.
Systém předběžných objednávek i dotazník zavádíme proto, abychom zjistili zájem o tuto nabídku.