V neděli 4. listopadu zakončíme dostihovou sezónu 2018. Začínáme ve 11:30, protože tato neděle spadá již do zimního času a soumrak nastává krátce po 16. hodině. Tentokrát nemáme k dispozici tradiční sváteční den 28. října, protože v tento den se v Praze poběží Cena prezidenta republiky s přímým televizním přenosem a protože i naše dostihy budou v televizi, muselo dojít ke změně termínu.
Tradičním dostihem bude  36. Velká slušovická steeplechase, kromě toho bude na pořadu ještě jedna steeplechase I. kategorie na 3400 m, dále dva dostihy přes proutěné překážky a pět dostihů rovinových, z nichž opět tradičně uvidíme nejkratší dostih na 900 m a naopak dostih nejdelší na 3900 m.  Oba jsou na našich drahách k vidění jen ve Slušovicích.
Program doplní dostih osobností Velké pardubické – účast přislíbili Zdeněk Matysík, František Zobal, Libor Štencl, Marek Stromský, Jaroslav Čiko Brečka a další. Tomu bude předcházet dostih poníků a skupinové vystoupení dívek z Rajnochovic.
Chybět nebude ani velkoplošná obrazovka, na kterou si diváci zvykli a při posledním dni, kdy obrazovka nebyla k dispozici, mnohým chyběla.

Věříme, že si návštěvníci i přes pokročilý termíny cestu do Slušovic najdou, protože letošní letní dostihové dny velkou návštěvnost nepřinesly.

Novou sezónu 2019 zahájíme v sobotu 18. května, kdy první dostihové odpoledne zakončí koncert skupiny FLERET, kterou není nutno představovat, má za sebou 35 úspěšných let a jsme rádi, že se nám ji podařilo zajistit vzhledem k jejímu nabitému koncertnímu kalendáři. Začátek bude včas oznámen.

nova_sestava2015fleret  Další dostihové dny jsou naplánovány takto:
pátek 5. července (svátek),
  sobota 7. září
  sobota 17. srpna
  pondělí 28. října (svátek)