Úvodní informace k XXIII. Galavečeru českého turfu

 XXIII. GALAVEČER českého turfu  se uskuteční v sobotu 13. ledna  2018 v 19:00 hod. v Divadle a ve všech prostorách Národního domu v Prostějově.  Nejprve proběhne v divadle slavnostní část, kterou bude moderovat Marek Svačina. Poté bude v přilehlých sálech společenská zábava. Upozorňujeme, že děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze vyhlášení anket v divadle!

Místenky si můžete objednat od pátku 3. listopadu 2017 nejpozději do pátku 29. prosince 2017 (pokud nebudou místenky vyprodány dříve) pouze přes e-mail galavecer@volny.cz na objednávkovém formuláři, který si můžete stáhnout na této stránce, podle pokynů vyplnit a odeslat.  Jiné objednávky (telefonem, faxem, dopisem či jiným způsobem) než uvedeným způsobem nemohou být z technických důvodů akceptoványCena místenky je 500,- Kč. Úhradu za objednané místenky proveďte nejpozději do pátku 5. 1. 2018 (na účtu pořadatele!!!) bankovním převodem nebo poštovní poukázkou typu A na účet 1013553143/0800 vedený u ČS, jako variabilní symbol platby pro lepší identifikaci uveďte devítimístné telefonní číslo (na mobilní telefon nebo pevnou linku) objednatele. Místenky obdržíte od hostesek při vstupu ve foyeru divadla. Místenky můžete objednat do konkrétní části ND uvedením přání v objednávce, avšak z kapacitních důvodů nelze vždy všechny zájemce uspokojit, proto Vám může být přiděleno místo jiné. Místo v divadelním sále bude rezervováno podle pořadí došlých objednávek. Rozhodující bude včasnost objednávky. Pokud nebude platba včas na účtu pořadatele, bude rezervace zrušena a místenky znovu dány do prodeje.

Objednávku místenek si již můžete stáhnout do svého počítače:
objednávka Gala 2018 nebo je k dispozici na stránce OBJEDNÁVKA.

Noclehy Vám můžeme rezervovat za exkluzivní cenu 400,- Kč za osobu ve dvoulůžkových pokojích – bez snídaně (lze zakoupit jako poukázku na volný bufet za 100.- Kč v recepci) – ve špičkovém hotelu Tennis Club – Prostějov, Za Kosteleckou 49 – GPS 49°28´53.3´´, 17°6´8´´E – běžná cena je cca 1100,- Kč – (do objednávky uveďte počet lůžek). Noclehy v Tennis Clubu je nutno zaplatit spolu s místenkami na účet pořadatele!!!

Noclehy pro účastníky Galavečera zajišťujeme také v penzionech Na Dolní  a H Clubu Penzion , a to za podmínek jako v Tennis Clubu (úhrada spolu s místenkou za cenu 400,- Kč/os.

Nocleh si také můžete zajistit individuálně v jiných prostějovských i okolních ubytovacích zařízeních.

V Tennis Clubu nebudou recepcí individuální objednávky přijímány!

Pokud by došlo k vyprodání všech místenek ještě před 29. 12. 2017, bude to na těchto webových stránkách oznámeno a další objednávky již nebudou přijímány.

Rezervaci místenek je možné zrušit mailem nejpozději do pondělí 8. ledna 2018 do 12:00 hodin, na pozdější storno nelze brát zřetel a platbu nelze z technických důvodů vrátit.

Celková kapacita akce je omezena na maximálně 376 míst, do prodeje bude dáno 298 místenek (78 ks jich má rezervováno pořadatel pro sponzory a čestné hosty a JC pro vyhodnocené aktéry dostihové sezóny). Volnou kapacitu místností můžete sledovat v přehledu rezervací.

    • Velký sál v patře – 224 míst u stolů a v saloncích – hraje skupina NOVIOS k tanci i poslechu, ve foyeru je bar (plán stolů sál)
    • Kavárna v přízemí – 80 míst u stolů s obsluhou – k tanci i poslechu hraje country kapela SEŠLOST, některé stoly lze spojit do většího celku (plán stolů kavárna)
    • Restaurace v přízemí – rezervována POUZE pro konzumaci večeří hostů vinárny a individuální objednávky
    • Vinárna v suterénu –  72 míst v boxech, bar, parket – hudba DJ k tanci i poslechu (plán stolů vinárna)
  • Podle platné legislativy není v celém objektu Národního domu povoleno kouření, pro kuřáky bude vyhrazena terasa v přízemí hotelu.

 

Jednotlivé místnosti jsou propojeny a lze se mezi nimi volně pohybovat, tzn. že hosté z kavárny i vinárny mohou tančit v hlavním sále a hosté ze sálu mohou navštívit country kapelu nebo diskotéku.  Teplá večeře je zahrnuta v ceně místenky, vybírat lze z 5 jídel, jeden nápoj (káva nebo nealko nebo pivo jsou v ceně místenky, ostatní nápoje se platí hotově obsluze), teplá jídla z minutkové nabídky nejsou v ceně místenky. Večeři lze konzumovat 15 minut po ukončení programu v divadle, večeře se podávají do 23:00 hodin roznáškou ke stolům, pouze hosté z vinárny budou obslouženi v restauraci (jejich poukázky na večeři budou mít odlišnou barvu). Další jídla lze objednat jako minutky za úhradu později v restauraci.

Parkovat můžete u Národního domu (Vojáčkovo náměstí nebo vedle na náměstí E. Husserla), zde je ale možnost parkování značně omezena, snáze můžete parkovat na velkém parkovišti blízko Národního domu ve Školní ulici (příjezd od dálnice ze sjezdu Prostějov-jih) okolo hypermarketu TESCO přes kruhový objezd (doleva) směrem do centra Olomouckou ulicí, za železničním přejezdem cca 200 m na prvním semaforu doprava ulicí Vápenice (zde je vlevo vidět Národní dům, ale pro zákaz odbočení doleva – provoz je sledován kamerami!!! – není příjezd na parkoviště možný) podél Smetanových sadů a na druhém semaforu doleva okolo Kina METRO do Školní ulice na veřejné parkoviště, které je vzdáleno od Národního domu (Vojáčkovo náměstí) asi 100 metrů. Pokud chcete projet až k Národnímu domu, na konci Školní ulice zabočte vlevo do ulice Šerhovní a na jejím konci vpravo a po cca 150 metrech opět vpravo před vchod do Národního domu –  GPS 49°28’24.797″N, 17°6’52.65″E. Příjezdovou mapu a polohu parkoviště naleznete (vyčkejte na načtení mapy) zde Národní dům bude do ukončení slavnostní části směrem od restaurace do 21:30 hod. uzavřen, vstup bude možný pouze přes divadelní vchod, který bude otevřen od 18:15 hodin. Prosíme, abyste tomu přizpůsobili svůj příjezd a pozdním příchodem nerušili ostatní hosty při slavnostní části Galavečera. Šatna je v mezipatře divadla a zde si můžete svršky ponechat až do ukončení akce do 03:00 hodin.

Hosté ubytovaní v hotelu Tennis Club mohou k dopravě do Národního domu využít místní cenově přjatelné taxislužby, která bude k dispozici před hotelem od 17:30 do 18:30 hodin. Prosím, abyste respektovali plynulý provoz taxi a nenechávali dopravu na poslední chvíli, rušili byste pozdním příchodem probíhající program. Děkujeme za pochopení.

Kontakt na pořadatelegalavecer@volny.cz nebo na mobil 603869131 (Mgr. Zdeněk Karlach)