program dneLetos naposled dopoledne

 

Předpovědi počasí jsou, z hlediska pořadatelů dostihů, více než chmurné – vedra budou pokračovat a udržet dráhu v dobré kondici je těžké, někdy téměř nemožné. A když se to v neděli 29. 7. povedlo, zase jsme slyšeli že to bylo měkké příliš. O to více dalo práci upravit dráhu po dostizích, na některých exponovaných místech tráva chybí a nová už těžko vzejde. Ale nevzdáváme se a budeme se snažit, aby se neběhalo po dráze nepříjemně tvrdé. Věříme, že všichni pochopí, že po čtrnácti dnech se zázraky nedají dělat. Ale snad jo to lepší, než aby se neběhalo vůbec.
A kritikům dopoledních začátků přinášíme potěšitelnou zprávu, letos je tento brzký začátek poslední. Zářijový termín už snad dovolí začínat po poledni, i když to nepřející počasí ……
Jedna novinka přece jen bude – na stěně vážnice směrem k paddocku bude televizor, na kterém budou jezdci, trenéři i majitelé moci sledovat přímé přenosy i opakované záznamy dostihů. Už se těšíme na ty diskuze, kdo to jak zajel, co měl, mohl a neudělal, atd.