Tak máme za sebou první dostihový den.
Jak jsme tušili, ne všechno se povedlo na jedničku, ale za něco jsme přece jen pochváleni byli.
Napřed to méně potěšitelné: streamový přenos byl poznamenán poruchami v kapacitě přenosové linky, byl pomalý a obraz se zasekával. Během přenosu se podařilo částečně kvalitu zlepšit, ale k dokonalosti to nestačilo. Začali jsme ihned jednat o posílení linky, aby při dalších dnech bylo vše v pořádku.
Co nás nepotěšilo, byla absence sázek, i když na té vinu neneseme. Těžko se návštěvníkům dostihů vysvětluje, že za tím nestojí naše, ale cizí neschopnost. Ale snad se blýskne na lepší časy, JC už jedná o nápravě.

Dobře byla přijata velkoplošná obrazovka a s její přítomností počítáme i v budoucnu. Bylo zřejmé, že ji sleduje mnoho diváků, a to i těch, kteří viděli reálný průběh dostihu. A kvitován byl opakovaný záznam vždy po dostihu.

A co nás nejvíc potěšilo, byly kladný ohlas proutěných překážek. Nejen to, že byly na programu, ale jejich vzhled a funkčnost. A těšilo nás to o to více, že jsme je nejen vymysleli, ale vlastníma rukama vyrobili. Ale už i tady máme jeden nápad, který diváci a i aktivní účastníci potěší. Nechte se překvapit.